Nowoczesny katalog Polskich firm. Dodaj swoją firmę bo każdy klient sie liczy !

Noakut pl

Katalog firm - dodaj swoją firmę do bazy

Ogólnopolska baza stron Internetowych firm z podziałem na branże


Kontakt
Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu - Kontakt.
Opinie o firmach
  • Marylka: Kupiliśmy mieszkanie w Nowym Sączu i szukaliśmy wykonawcę mebli na wymiar do nas... Czytaj więcej »
Pozycjonowanie Strony

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech - Straciłam już nadzieję na znalezienie pracy, która pozwoli mi godnie żyć. Z wielu firm odsyłali mnie z kwitkiem ze względu na mój wiek i brak wyższego wykształcenia. Podczas przeglądania ogłoszeń w Internecie natknęłam się na ogłoszenia agencji Pronobel. Pomyślałam, spróbuję i zadzwoniłam. Po kilku dniach otrzymałam ciekawą ofertę pracy. Zarabiam ponad 100 euro i w końcu mogę spłacić wszystkie zaciągnięte długi – pisze pani Bożena.

Niemieccy seniorzy poszukują opiekunek osób starszych przez polskie agencje rekrutujące, takie jak Pronobel z Gliwic. Głównie wymagają od kobiet znajomości języka niemieckiego. Dzięki temu, mogą bez problemu porozumieć się z towarzyszącą im osobom.

Agencje pracy proponują tylko legalne i bezpieczne oferty, na których kobiety mogą zarobić od 800 do 1300 euro miesięcznie. Dodatkowo w ramach długotrwałej współpracy istnieje możliwość zwiększenia miesięcznych wypłat przez liczne premie i bonusy.

Praca w opiece nad osobami starszymi lub chorymi wiąże się również z pomocą w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, pranie gotowanie a czasem opieka nad domowym zwierzęciem lub drobne prace w ogrodzie. Za to wszystko rodziny podopiecznych odwdzięczają się darmowym wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Szczegóły strony pronobel.pl:

Podlinkuj stronę pronobel.pl:

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Wizyty robotów wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 7 Odwiedziny bingbot 4
Lokalizacja firmy na mapie: